Uw lidmaatschap van het Koninklijk Nederlands Watersport Verbond

Beste leden, onze vereniging is aangesloten en lid van het Koninklijk Nederlands Watersport Verbond (KNWV). Dit betekent dat onze vereniging beroep kan doen op verschillende diensten die het KNWV aanbied. Het verbond komt op voor de belangen van de watersportende Nederlander en heeft hierover intensief contact met verschillende overheden.

Wat u mogelijk niet wist is dat u als lid van onze vereniging ook automatisch gratis lid bent van het KNWV. Ook voor u als individuele watersporter biedt het KNWV diverse diensten en producten aan onder andere opleidingen, cursussen maar ook een bootverzekering die in samenwerking met een verzekeraar is ontwikkeld.

Wilt u meer weten over alle mogelijkheden die het KNWV te bieden heeft log dan eens in op de site van het KNWV:  www.watersportverbond.nl

Je kunt inloggen met je e-mailadres wat bekend is bij onze vereniging.

De eerste keer moet je ook een wachtwoord aanmaken. Vervolgens kan je hiermee altijd inloggen.

Indien gewenst kan je na het inloggen ook je individuele ledenpas downloaden of uitdraaien.

Verder fijn nieuw vaarseizoen gewenst voor ieder.

Met vriendelijke groeten

Arno de Jong