OPROEP: versterking wedstrijdcomité

Beste leden, watersporters,

Het seizoen vordert gestaag. Met vaak nog heel mooie vaardagen. Voor het wedstrijd seizoen van onze vereniging zit het erop.

In het komende jubileumjaar zullen we uiteraard weer een aantal wedstrijden organiseren. 

Als wedstrijdleider zou ik het leuk vinden om ons wedstrijdcomité wat uit te breiden om met elkaar de taken wat meer te kunnen verdelen. Een wedstrijddag is in de regel een heel gezellige dag met meestal ‘s avonds een maaltijd. Daar komen dan ook de (sterke) verhalen over de gehouden wedstrijd los. Kortom heel gezellig. 

Als je het leuk lijkt om onze gelederen te komen versterken laat het mij weten middels een belletje of mailtje. Mocht je twijfelen dan is het zeker mogelijk om een keer een wedstrijdvoorbereiding en/of een wedstrijddag bij te wonen. Voor alle duidelijkheid deze oproep is zeker niet alleen bedoeld voor zeilers. Met name motorboot schippers zijn van harte uitgenodigd. We zorgen voor de nodige instructie en informatie over de taken en procedures die voor een wedstrijd noodzakelijk zijn. Hiervoor zal ik een gezellige avond in ons clubhuis organiseren.

Mede namens Aad van Schaik en Danno Verhoef wens ik jullie verder een mooi najaar toe. 

Met vriendelijke groeten,

Arno de Jong

Tel: 0653329230

E-mail: wedstrijden@wvflacquee.nl